Вантажна шина Petlas TA 60 14.9 R24 142A6
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas TA 60 14.9 R24 142A6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas TA 60 14.9 R24 142A6
Усі ціни 6 →Petlas TA 60 14.9 R24 142A6 | 12 283 грн. |
Cільгосп шина PETLAS TA-60 14.9R24 142A6 14PR | 11 934 грн. |
Грузовые шины Petlas TA-60 (с/х) 14.9 R24 142A6 14PR 1001455507 | 12 479 грн. |
Petlas TA-60 (14.9/R24 142A6) | 12 475 грн. |
PETLAS Cільгосп шина PETLAS TA-60 14.9R24 142A6 14PR | 11 991 грн. |
Petlas TA 60 с/х с/г (14,9R24 142A6) 380492 | 12 125 грн. |