Автолампа Philips LongLife EcoVision H7 2pcs (12972LLECOS2)
Philips LongLife EcoVision H7 2pcs 1 шт2 шт |
|
Галогенна лампа зі збільшеним терміном служби — до 100 тис. км пробігу в еквіваленті подоланої відстані машиною. Модель підійде для ближнього та далекого світла, а також протитуманок легкових автотранспортних засобів. Живлення на лампочку подається від бортмереж з напругою 12 В. Сама лампа споживає 55 Вт потужності. Колба моделі виготовлена з витривалого та міцного кварцового скла, якому байдуже температурні коливання та тривалі вібраційні впливи.
При порушенні герметичності фари лампа виявляє стійкість до прямого контакту із краплями води. Усередині колби витримано високий тиск, а її покриття має стійкість до ультрафіолету. Лампа випромінює світловий потік силою 1500 лм, забезпечуючи хорошу якість освітленості проїжджої частини у темну пору доби. Термін служби для моделі заявлено в межах 1500 годин. Для симетричного освітлення рекомендується міняти лампи попарно - якраз для дотримання цього правила в заводській упаковці передбачається два екземпляри галогенних лампочок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips LongLife EcoVision H7 2pcs
Усі ціни 8 →Автолампа Philips галогенова 55W (12972 LLECO S2) 12972 LLECO S2 | 415 грн. |
Philips Автолампа Philips галогенова 55W (12972 LLECO S2) 12972 LLECO S2 | 415 грн. |
Лампа галогеновая Philips H7 LongLife EcoVision, 2шт/блістер 12972LLECOS2 | 934 грн. |
PHILIPS 12972LLECOS2 | 436 грн. |
Автолампи Philips LongLife EcoVision H7 (12972LLECOS2) | 468 грн. |
Модификації Philips LongLife EcoVision H7 2pcs
Ціни на Philips LongLife EcoVision H7 2pcs |
---|---|---|---|---|
Philips LongLife EcoVision H7 1pcs | від 218 грн. | 16 пропозицій | ||
Philips LongLife EcoVision H7 2pcs | від 415 грн. | 8 пропозицій |