Автолампа Philips WhiteVision Ultra H4 2pcs (12342WVUSM)
Philips WhiteVision Ultra H4 2pcs 1 шт2 шт |
|
Дві лампочки W5W в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips WhiteVision Ultra H4 2pcs
Усі ціни 15 →Автолампа галогенова 60/55W PHILIPS 12342WVUSM | 799 грн. |
Автолампа галогеновая 60/55W PHILIPS 12342WVUSM | 754 грн. |
Автолампа Philips H4 WhiteVision Ultra +60 2шт (12342WVUSM) 12342WVUSM | 717 грн. |
Philips Автолампа Philips H4 WhiteVision Ultra +60 2шт (12342WVUSM) 12342W | 718 грн. |
Автолампа Philips H4 WhiteVision Ultra +60 2шт (12342WVUSM) | 712 грн. |
ще 10 пропозицій
2 рази замовляв у різних фірмах (київ, луцьк)... виробництво польші... доки не відкрив коробку не дізнався що брак на місці паяння контактів... чорний нагар, плавлений текстоліт... горепродавці впарювали що це нормально... були культурно надіслані! була б можливість докласти фото, показав би, але думаю ви зрозуміли про що мова... як довго це не зрозуміло, так що будьте обережні - перевіряйте перед оплатою! так і не пізнав всі краси брак |
Додати відгук
Модификації Philips WhiteVision Ultra H4 2pcs
Ціни на Philips WhiteVision Ultra H4 2pcs |
---|---|---|---|---|
Philips WhiteVision Ultra H4 1pcs | від 302 грн. | 8 пропозицій | ||
Philips WhiteVision Ultra H4 2pcs | від 598 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →