Philips TAT1108
Фото 22 |
Philips TAT1108 |
|
Бездротові навушники True Wireless із гвардії врівноважених внутрішньоканальних моделей із комплектним зарядним кейсом. У справі кожне вухо Philips TAT1108 покладається на 6-міліметрові динамічні драйвери, що забезпечують чисте звучання музичних треків з глибоким опрацюванням басової складової звукової палітри. Зв'язок навушників з джерелом аудіосигналу тримається по мережі Bluetooth, для чого модель придбала енергоефективний модуль версії 5.3.
На стійке з'єднання без ризику розривів можна розраховувати в радіусі дії до 10 м. Чітка передача мови – прерогатива вбудованих мікрофонів з AI-алгоритмами для фільтрації шумів та забезпечення високої якості зв'язку під час телефонних розмов. До того ж модель отримала підтримку роботи з популярними віртуальними помічниками: Siri для гаджетів Apple і Google Assistant для пристроїв під управлінням «операційки» Android.
У кожен навушник помістили по батареї ємністю 35 мАгод - в режимі прослуховування музики заряду вистачає приблизно на 5 годин (при середньому рівні гучності). Кейс із акумулятором на 350 мАгод дозволяє навушникам пропрацювати до 15 годин поспіль без необхідності підзарядки зовнішніми засобами. «З коробки» модель комплектується набором силіконових насадок, а щодо її погодозахищеності — навушникам надано базовий клас захисту від вологи IPX4.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips TAT1108
Усі ціни 105 →Навушники TWS Philips TAT1108 IPX4 (TAT1108BL/00) Blue | 999 грн. |
Наушники Philips TAT1108 BT 5.3, IPX4, SBC, Черный TAT1108BK/00 | 1 114 грн. |
Bluetooth-гарнітура Philips TAT1108BK/00 Black | 999 грн. |
Навушники TWS Philips TAT1108BK/00 | 999 грн. |
Наушники Philips TAT1108 True Wireless Black (TAT1108BK/00) | 1 004 грн. |