Акустична система Pioneer DM-50D
Відео 15Фото 14 |
Pioneer DM-50D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer DM-50D
Усі ціни 9 →Студійні монітори Pioneer DM-50D-W (пара) 2082022001 | 11 327 грн. |
Студийные мониторы Pioneer DM-50D Black | 11 326 грн. |
Pioneer DM-50D | 11 327 грн. |
Pioneer DM-50D Czarny | 13 692 грн. |
Студійні монітори PIONEER DM-50D-W | 10 494 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →