Літня шина Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y
Відео 11Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y
Усі ціни 10 →Летние шины Pirelli PZero PZ4 225/40 ZR19 93Y XL PNCS 1002095744 | 9 305 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 225/40 R19 93Y | 9 686 грн. |
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y R-F P XL | 9 548 грн. |
Pirelli P Zero PZ4 225/40 R19 93Y XL 3255100 | 8 039 грн. |
Літні шини Pirelli PZero PZ4 225/40 ZR19 93Y XL PNCS | 9 881 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y
Ціни на Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93W | від 8 223 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93W Audi | від 8 938 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93W Mercedes-Benz | від 8 135 грн. | 7 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y | від 8 039 грн. | 10 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y Alfa Romeo | від 21 880 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y BMW/Mini | від 8 941 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y Jaguar | від 7 772 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y Mercedes-Benz | від 9 899 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y Run Flat | від 9 199 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y Run Flat Alfa Romeo | від 11 265 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y Run Flat BMW/Mini | від 8 046 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y Run Flat Mercedes-Benz | від 8 056 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →