Вантажна шина Barum BD200 Road 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BD200 Road 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BD200 Road 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 19 →Barum BD200 R (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/148M | 18 223 грн. |
Barum BD200 R (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M | 16 353 грн. |
Barum BD 200R (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 17 210 грн. |
Barum BD200R (приводная) 295/80 R22.5 152/148M 16PR "3PMSF" | 16 000 грн. |
Грузовые шины Barum BD200 R (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M 1001753728 | 16 591 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Barum BD200 Road 295/80 R22.5 152M
Ціни на Barum BD200 Road 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Barum BD200 Road 295/80 R22.5 152M | від 16 000 грн. | 20 пропозицій | ||
Barum BD200 Road 315/70 R22.5 152M | від 16 600 грн. | 8 пропозицій | ||
Barum BD200 Road 315/70 R22.5 154L | від 16 498 грн. | 18 пропозицій | ||
Barum BD200 Road 315/70 R22.5 156L | від 17 120 грн. | 1 пропозиція | ||
Barum BD200 Road 315/80 R22.5 154M | від 16 640 грн. | 6 пропозицій | ||
Barum BD200 Road 315/80 R22.5 156M | від 16 678 грн. | 3 пропозиції |