Зимова шина Pirelli Winter SottoZero 3 215/60 R16 95H Seal
Відео 11Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SottoZero 3 215/60 R16 95H Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Winter SottoZero 3 215/60 R16 95H Seal
Усі ціни 18 →Pirelli Winter Sottozero 3 215/60 R16 95H XL SealInside | 3 850 грн. |
Pirelli Winter Sottozero 3 215/60 R16 95H Seal Inside | 3 901 грн. |
Шина Pirelli Winter SottoZero 3 215/60 R16 95H SealInside | 3 799 грн. |
Pirelli Winter SottoZero 3 (215/60R16 95H Seal) | 3 878 грн. |
Зимние шины Pirelli Winter Sottozero 3 215/60 R16 95H SealInside 100093845 | 3 994 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pirelli Winter SottoZero 3 215/60 R16 95H Seal
Ціни на Pirelli Winter SottoZero 3 215/60 R16 95H Seal |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 215/60 R16 95H | від 3 864 грн. | 7 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 215/60 R16 95H Seal | від 3 799 грн. | 19 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 215/60 R16 99H | від 3 520 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →