Зимова шина Nokian Snowproof 1 215/60 R16 99H
Відео 1Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Nokian Snowproof 1 215/60 R16 99H 215/60 R16 99 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian Snowproof 1 215/60 R16 99H
Усі ціни 18 →Шина Nokian SNOWPROOF 1 215/60 R16 99H XL | 3 975 грн. |
Nokian SNOWPROOF 1 215/60 R16 99H XL | 4 251 грн. |
Nokian Snowproof 1 (215/60R16 99H) | 4 096 грн. |
Nokian SNOWPROOF 1 215/60 R16 99H XL (48551466) | 3 900 грн. |
Зимние шины Nokian Snowproof 1 215/60 R16 99H XL 1002476783 | 4 233 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nokian Snowproof 1 215/60 R16 99H
Ціни на Nokian Snowproof 1 215/60 R16 99H |
---|---|---|---|---|
Nokian Snowproof 1 215/60 R16 99H | від 3 900 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →