Зимова шина Michelin Alpin 5 215/60 R16 99H
Відео 25Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Michelin Alpin 5 215/60 R16 99H 215/60 R16 95 H Seal 215/60 R16 99 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Alpin 5 215/60 R16 99H
Усі ціни 17 →Шина Michelin Alpin A5 215/60 R16 99H XL | 4 498 грн. |
Michelin Alpin 5 215/60 R16 99H XL | 4 664 грн. |
Michelin Alpin 5 215/60 R16 99H XL | 4 752 грн. |
Michelin Alpin 5 (215/60R16 99H) | 4 614 грн. |
Michelin Alpin 5 215/60 R16 99H XL | 4 752 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Alpin 5 215/60 R16 99H
Ціни на Michelin Alpin 5 215/60 R16 99H |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin 5 215/60 R16 95H Seal | від 9 882 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Alpin 5 215/60 R16 99H | від 4 498 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →