Зимова шина Pirelli Winter SottoZero Serie II 225/50 R17 98H
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SottoZero Serie II 225/50 R17 98H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Winter SottoZero Serie II 225/50 R17 98H
Pirelli Winter Sottozero 2 225/50 R17 98H XL | 4 931 грн. |
Pirelli Winter Sottozero 2 225/50 R17 98H XL | 4 770 грн. |
Pirelli Winter Sottozero 2 225/50 R17 98H XL | 4 968 грн. |
Шини Pirelli Winter Sottozero 2 225/50 R17 98H XL | 10 063 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Winter SottoZero Serie II 225/50 R17 98H
Ціни на Pirelli Winter SottoZero Serie II 225/50 R17 98H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero Serie II 225/50 R17 94H | від 4 770 грн. | 9 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero Serie II 225/50 R17 94H BMW/Mini | від 5 075 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Winter SottoZero Serie II 225/50 R17 94H Run Flat | від 2 808 грн. | 15 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero Serie II 225/50 R17 94H Run Flat BMW/Mini | від 3 580 грн. | 18 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero Serie II 225/50 R17 98H | від 4 770 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero Serie II 225/50 R17 98V | від 4 850 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →