Смартфон OPPO A96 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 42Фото 7 |
OPPO A96 128 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 6 ГБ128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.59 ", 2412х1080 (20:9), 409 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 680 4G
Камера:2 модулі, 50 МП
Відео:уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:191 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити OPPO A96 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 14 →Смартфон Oppo A96 8/128GB BlackДисплей: 6.59" IPS LCD (1080 x 2412) / 401 ppi / Процесор: Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm) Octa-core (4x2.4 GHz Kryo... ще265 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 265 Silver) / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам'ять: 128 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC / Камера: подвійна 50 МП f/1.8 + 2 МП f/2.4 / Спалах / Фронтальна камера 16 Мп f/2.0 / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX HD / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot / GPS (A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS) / Батарея: 5000 мАч / Вага: 191 г / Операційна система: Android 11, ColorOS 11.1 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2022 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 8 105 грн. |
Oppo A96 8/128GB Starry BlackВиробник: OPPO Лінійка: A96 Тип: Смартфон Попередньо ОС: Android 11 Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 6 999 грн. |
Смартфон Oppo A96 8/128GB BlackДисплей: 6.59" IPS LCD (1080 x 2412) / 401 ppi / Процессор: Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm) Octa-core (4x2.4 GHz Kry... щеo 265 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 265 Silver) / Оперативная память: 8 ГБ / Встроенная память: 128 ГБ / Слот для карт памяти: microSDXC / Камера: двойная 50 МП f/1.8 + 2 МП f/2.4 / Вспышка / Фронтальная камера 16 Мп f/2.0 / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX HD / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot / GPS (A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS) / Батарея: 5000 мАч / Вес: 191 г / Операционная система: Android 11, ColorOS 11.1 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2022 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 7 960 грн. |
Смартфон OPPO A96 8/128GB Starry Black | 8 240 грн. |
Смартфон OPPO A96 8/128GB Starry Black | 7 299 грн. |
ще 9 пропозицій
Серія OPPO A (бюджетні +)Порівняти в таблиці →
від 6 899 грн.
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 5 688 грн.
6.72 ", 392 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 6 682 грн.
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 10 340 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 4 875 грн.
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 6 999 грн.
6.59 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 4 499 грн.
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, захист IP54, зарядка: 5000 мАгод, 188 г
від 5 390 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 5 661 грн.
гарний звук, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 7 399 грн.
гарний звук, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 3 506 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 189 г
від 3 459 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 189 г
від 7 437 грн.
6.44 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 662, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4015 мАгод, 163 г, ультратонкий
від 6 101 грн.
6.72 ", 392 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 3 999 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 5 899 грн.
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 13 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 11 689 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 480 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 5 299 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 10 049 грн.
гарний звук, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 9 399 грн.
6.72 ", 392 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 6020, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 193 г
Відеоогляди
Oppo A96 Огляд - Ідеальний смартфон для школи, студента, роботи?!
13 серпня 202214 460 переглядів
СМАРТФОН БЕЗ ПРОБЛЕМ, АЛЕ.. Oppo A96 Огляд
16 вересня 202212 059 переглядів
Игры Oppo A96 (PUBG, Diablo:Immortal, RealRacing3)
27 липня 20226 339 переглядів
Vivo Y33s против Oppo A96
20 січня 2023134 перегляда
OPPO A96 6 128GB
19 листопада 2022258 переглядів
Обзор на OPPO A96
17 червня 20222 324 перегляда
Как изменить обои на Oppo A96 / Смена обоев на Oppo A96
30 червня 2022739 переглядів
Опыт использования OPPO A96
13 червня 202233 580 переглядів
Как изменить язык системы на Oppo A96 / Смена языка на телефоне Oppo A96
30 червня 20222 175 переглядів
Он вас не разочарует! КРЕПКИЙ середнячок OPPO A96
23 травня 202214 281 перегляд
Как сделать скриншот на Oppo A96 / Снимок экрана на телефоне Oppo A96
30 червня 20222 788 переглядів
Как вставить SIM карту и SD карту на Oppo A96 / Вставляем сим карту и карту памяти на Oppo A96
30 червня 20221 647 переглядів
Oppo A96 5G vs Oppo Reno 6 5G
8 березня 2022468 переглядів
Adventurouz Ann ||Unboxing and Setting Up Oppo A96 Android Phone #unboxing #gadgets
6 лютого 2023728 переглядів
unboxing Oppo A96 New !!! #a96 #Oppo A96 #oppo #opportunity #opposition
19 квітня 20221 380 переглядів
Oppo A96 Unboxing And Review
15 квітня 20221 190 переглядів
Oppo A96 First look Review And Unboxing #shorts
7 жовтня 2022258 переглядів
Vivo Y55 vs Oppo A96 - Speed Test & Comparison! (Snapdragon 680 SoC Battle)!
12 вересня 20222 686 переглядів
Oppo A96 Unboxing,First Look & Review !! Oppo A96 Price, Specifications & Many More
23 листопада 20221 140 переглядів
Oppo A96 Unboxing And First Impressions
13 квітня 2022534 перегляда
How to enable incoming call flashlight in oppo a76,a96 | oppo a96 me call flashlight kaise lagaye
29 червня 20222 567 переглядів
Oppo A96 Review ( Urdu \ Hindi ) | Oppo A96 Used Price in Pakistan
30 березня 2022992 перегляда
OPPO A96 299$ #oppoa96
31 травня 2022506 переглядів
Oppo A96 Unboxing
10 квітня 2022757 переглядів
OPPO A96 MOBILE Unboxing #youtubeshorts #oppoa96
16 липня 2022612 переглядів
Oppo A96 Fortnite Gameplay
3 липня 20223 195 переглядів
Oppo A96 Call of Duty Mobile Gaming test CODM | Snapdragon 680, 90Hz
3 липня 202213 577 переглядів
OPPO A96 5G - First Look Official Launch & India Price Confirmed Specs Review oppo a96 unboxing
7 січня 2022677 переглядів
[Quick Unboxing] OPPO A96 (Malaysia)
9 квітня 20221 076 переглядів
Oppo A96 Genshin Impact Gaming test | Snapdragon 680, 90Hz
2 липня 202228 552 перегляда
Unboxing and Review Oppo A96 Phone #souravjoshivlogs
20 березня 20221 245 переглядів
OPPO A96 HighLight Specs / THE BEST MIDRANGE PHONE
13 травня 20223 093 перегляда
OPPO A96 Price and Specs Update at SM City General Santos City PH ( May 28, 2022 )
28 травня 20224 858 переглядів
I kinda like this phone! OPPO A96 review!
18 квітня 20228 831 перегляд
Vivo T1 5G Vs OPPO A96 4G | OPPO A96 4G Vs Vivo T1 5G - Full Comparison [Full Specifications]
22 березня 20224 262 перегляда
OPPO A96 Unboxing - 50MP Dual Rear Camera & Great Looks
22 березня 20224 298 переглядів
oppo k10 camera test | oppo a96 camera review | oppo k10 vs oppo a96 camera comparison | oppo k10
25 березня 20229 778 переглядів
Oppo Reno 7 vs Oppo A96
8 червня 202258 670 переглядів
Oppo A96 5G:Price in Philippines || Official Look & Design Specs & Features Quick Review
12 січня 202223 230 переглядів
Recenzja Oppo A96. Test solidnego smartfona za około 1100 złotych
10 липня 202212 669 переглядів
Обзор Бюджетника OPPO A96 4G - Стоит ли покупать?
25 листопада 202216 392 перегляда
OPPO A96. Він не розчарує! Огляд
22 липня 20228 083 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації OPPO A96
Ціни на OPPO A96 |
---|---|---|---|---|
OPPO A96 128 ГБ / 6 ГБ | від 6 829 грн. | 13 пропозицій | ||
OPPO A96 128 ГБ / 8 ГБ | від 6 999 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 218 г
від 6 829 грн.
6.59 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 8 368 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 167 г
від 7 599 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 8 299 грн.
6.82 ", 257 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 205 г
від 8 099 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 7 480 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 4 Gen 1, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 7 392 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 930, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 8 506 грн.
6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 7 650 грн.
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 6 300 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 3 модулі, 50 МП, + 2 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г