Навушники
Poly RIG 400HX
Відео 1Фото 3 |
Poly RIG 400HX |
|
Гарнітура для XBox One
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly RIG 400HX
Комп'ютерна гарнітура Plantronics RIG 400HX 210570-05 | 2 327 грн. |
Компьютерная гарнитура Plantronics RIG 400HX 210570-05 | 2 323 грн. |
Компьютерная гарнитура Plantronics RIG 400HX Arctic Camo (210682-05) | 3 524 грн. |
Комп'ютерна гарнітура Plantronics RIG 400HX | 2 317 грн. |
Компьютерная гарнитура Plantronics RIG 400HX Green (21385-905) | 4 281 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →