Навушники
Poly BackBeat GO 3
Відео 3Фото 5 |
Poly BackBeat GO 3 |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly BackBeat GO 3
Усі ціни 8 →Наушники Bluetooth Plantronics BackBeat GO 3 copper orange 204351-05 | 2 034 грн. |
Plantronics BackBeat GO 3 Copper Grey | 3 916 грн. |
Plantronics BackBeat Go 3 Cooper Orange 204351-05 | 2 266 грн. |
Навушники Plantronics BackBeat GO 3 copper Orange | 3 399 грн. |
Bluetooth Plantronics BackBeat GO 3 copper orange | 3 765 грн. |
ще 3 пропозиції
Брав в основному через заяву годину роботи (18 годин…). За фактом виявилося 4+. Не меломан, тому за якістю звуку сказати нічого не можу. Грає та й усе. Чохол-акумулятор - після спроби кудись його приткнути, врешті-решт опинився на поліці. Легенькі, зручні, не тиснути на вуха. Година роботи не відповідає заявленому. Олександр: користуюся Poly BackBeat GO 3 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →