Навушники
Poly Voyager Free 60+ UC + BT700 USB-C
Відео 14Фото 15 |
Poly Voyager Free 60+ UC + BT700 USB-C |
|
Кольоровий сенсорний екран на кейсі. Можливість підключення дротового джерела звуку до кейсу. Активне шумозаглушення, тривалий час автономної роботи. Приймач у комплекті.
Версія USB-A приймачем: Poly Voyager Free 60+ UC+BT700 USB-A
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Voyager Free 60+ UC + BT700 USB-C
Усі ціни 43 →Навушники з мікрофоном Poly TWS Voyager Free 60+ Earbuds + BT700A + TSCHC | 15 999 грн. |
Наушники с микрофоном Poly TWS Voyager Free 60+ Earbuds+BT700C+TSCHC Black | 16 919 грн. |
Наушники Poly Voyager Free 60+ Earbuds + BT700C + Tschc White (7Y8G6AA) | 16 314 грн. |
Навушники Poly Voyager Free 60+ Earbuds + BT700C + TSCHC Black (7Y8G4AA) | 16 914 грн. |
Наушники с микрофоном Poly TWS Voyager Free 60+ Earbuds+BT700C+TSCHC Black | 15 601 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →