Навушники
Poly BlackWire 8225-M USB-A (214408-01)
Відео 9Фото 5 |
Poly BlackWire 8225-M USB-A 2021 рікANC |
|
Навушники оптимізовані для роботи з Microsoft Teams.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly BlackWire 8225-M USB-A
Усі ціни 42 →Навушники On-ear Poly Blackwire 8225-M USB-A USB-C ANC (8X225AA) Black | 9 199 грн. |
Гарнитура Plantronics Blackwire 8225-M USB-A ANC 214408-01 | 5 669 грн. |
Наушники Plantronics Blackwire 8225-M USB-A Anc (214408-01) | 5 733 грн. |
Гарнітура стерео комп`ютерна On-ear Poly Blackwire 8225-M, USB-A, USB-C (8 | 8 514 грн. |
Гарнитура компьютерная стерео On-ear Poly Blackwire 8225-m, usb-a, usb-c, | 8 582 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →