Навушники
Poly Voyager Free 60
Відео 5Фото 13 |
Poly Voyager Free 60 |
|
Активне шумозаглушення, тривалий час автономної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Voyager Free 60
Усі ціни 46 →Навушники Poly Voyager Free 60 UC White (220759-02) | 11 365 грн. |
Навушники з мікрофоном Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Bl | 14 599 грн. |
Бездротові навушники Plantronics Voyager Free 60 UC With Basic Charge Case | 11 368 грн. |
Наушники Poly Voyager Free 60 BT700C + Bchc Black (7Y8H4AA) | 13 867 грн. |
Наушники с микрофоном Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Bla | 13 497 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →