Навушники
Poly Voyager Free 60 UC + BT700 USB-A
Відео 5Фото 14 |
Poly Voyager Free 60 UC + BT700 USB-A |
|
Активне шумозаглушення, тривалий час автономної роботи.
Версія USB-C приймачем: Poly Voyager Free 60 UC + BT700 USB-C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Voyager Free 60 UC + BT700 USB-A
Усі ціни 44 →Наушники с микрофоном Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds+BT700A+BCHC Black 7 | 14 364 грн. |
Наушники Poly Voyager Free 60 BT700A + Bchc Black (7Y8H3AA) | 13 867 грн. |
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC Black (7Y8H3AA) | 14 599 грн. |
Наушники с микрофоном Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC Bla | 13 497 грн. |
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC Black (7Y8H3AA) 7Y8 | 14 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →