Навушники
Poly Voyager 4320 USB-C
Відео 21Фото 7 |
Poly Voyager 4320 USB-C |
|
Тривалий час автономної роботи, велика дальність із комплектним приймачем, можливість проводового підключення через USB-C кабель.
Аналогічна модель, але із сертифікацією Microsoft Teams: Poly Voyager 4320-M USB-C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Voyager 4320 USB-C
Усі ціни 13 →Гарнітура Plantronics Voyager 4320 UC USB-A Charge stand (218476-01) | 11 099 грн. |
Безпровідні навушники Plantronics Voyager 4320 UC,V4320 C USB-A,Charge Sta | 11 165 грн. |
Plantronics Poly Voyager 4320 UC Charge Stand (218476-01) 218476-01 | 10 869 грн. |
Наушники с микрофоном Plantronics Poly Voyager 4320 UC (218475-02) | 7 982 грн. |
Plantronics Poly Voyager 4320 UC Charge Stand (218476-01) 218476-01 | 10 499 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →