Навушники
Poly Voyager Free 60 UC + BT700 USB-C
Відео 5Фото 14 |
Poly Voyager Free 60 UC + BT700 USB-C |
|
Активне шумозаглушення, тривалий час автономної роботи. Приймач у комплекті.
Версія USB-A приймачем: Poly Voyager Free 60 UC + BT700 USB-A
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Voyager Free 60 UC + BT700 USB-C
Усі ціни 25 →Наушники с микрофоном Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Whi | 14 364 грн. |
Наушники Poly Voyager Free 60 BT700C + Bchc White (7Y8L4AA) | 13 867 грн. |
Наушники с микрофоном Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Whi | 13 442 грн. |
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC White (7Y8L4AA) 7Y8 | 14 599 грн. |
Poly Voyager Free 60 Earbuds White (7Y8L4AA) 7y8l4aa | 14 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →