Навушники
Poly BackBeat Pro 5100 (213565-99)
Відео 2Фото 14 |
Poly BackBeat Pro 5100 |
|
Технологія Smart Sensor відновлює відтворення музики, коли ви дістаєте навушники з кейса. 4 мікрофона з технологією шумозаглушення. Технологія WindSmart для заглушення шуму вітру.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly BackBeat Pro 5100
Усі ціни 7 →Навушники Plantronics BackBeat Pro 5100 TWS | 1 899 грн. |
Наушники Plantronics Backbeat Pro 5100 Black | 1 888 грн. |
Plantronics Backbeat Pro 5100 Black Навушники Bluetooth Plantronics Backbe | 2 149 грн. |
Навушники Plantronics BackBeat Pro 5100 Black (213565-99) | 2 776 грн. |
Навушники Plantronics BackBeat Pro 5100 TWS [87604] | 2 158 грн. |
Бездротові навушники Plantronics Backbeat Pro 5100 black | 2 499 грн. |
Бездротові навушники у кейсі Plantronics Backbeat Pro 5100 | 2 199 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →