Відеокарта PowerColor Radeon RX 7700 XT Hellhound (RX 7700 XT 12G-L/OC)
Відео 2Фото 12 |
PowerColor Radeon RX 7700 XT Hellhound |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerColor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerColor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerColor Radeon RX 7700 XT Hellhound
Усі ціни 27 →Відеокарта AMD Radeon RX 7700 XT 12GB GDDR6 Hellhound PowerColor (RX 7700 | 19 699 грн. |
Відеокарта PowerColor Radeon RX 7700 XT 12GB Hellhound (RX 7700 XT 12G-L/O | 20 816 грн. |
Видеокарта AMD Radeon RX 7700 XT 12GB GDDR6 Hellhound PowerColor (RX 7700 | 20 763 грн. |
Видеокарта AMD Radeon RX 7700 XT 12GB GDDR6 Hellhound PowerColor (RX 7700 | 19 207 грн. |
PowerColor Radeon RX 7700 XT 12GB Hellhound (RX 7700 XT 12G-L/OC) RX 7700 | 20 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →