ДБЖ Powercom RPT-1000AP 1000 ВА
Фото 3 |
Powercom RPT-1000AP 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom RPT-1000AP 1000 ВА
Усі ціни 21 →Powercom Powercom RPT-1000AP 1000VA/600W line-interactive USB 3 IEC | 4 062 грн. |
ДБЖ UPS Powercom Raptor RPT 1000AP IEC (RPT-1000AP IEC) | 3 770 грн. |
Powercom RPT-1000AP Iec | 4 062 грн. |
Источник бесперебойного питания Powercom RPT-1000AP IEC | 4 062 грн. |
ще 16 пропозицій
anonim
29 липня 2020, 18:07
При отключении электроэнергии, отключается и Powercom RPT-1000AP 1000 ВА #
Отключается сразу, со всеми электроприборами
Модификації Powercom RPT-1000AP
Ціни на Powercom RPT-1000AP |
---|---|---|---|---|
Powercom RPT-600AP 600 ВА | від 2 479 грн. | 20 пропозицій | ||
Powercom RPT-800AP 800 ВА | від 2 930 грн. | 24 пропозиції | ||
Powercom RPT-1000AP 1000 ВА | від 3 770 грн. | 21 пропозиція |