ДБЖ Powercom SNT-3000 3000 ВА
Фото 4 |
Powercom SNT-3000 3000 ВА 2000 ВА3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom SNT-3000 3000 ВА
Усі ціни 24 →Powercom Powercom SNT-3000 IEC 3000W online | 43 050 грн. |
ДБЖ Powercom SNT-3000 IEC, 3000ВА/3000Вт, online RS232 USB 8IEC +1*С19 LCD | 39 194 грн. |
Powercom SNT-3000 IEC, 3000ВА/3000Вт, RS232 Usb 8IEC +1*С19 Lcd | 43 051 грн. |
Powercom SNT-3000 IEC, 3000ВА/3000Вт, online RS232 Usb 8IEC +1*С19 Lcd | 43 051 грн. |
Устройство бесперебойного питания Powercom SNT-3000 | 43 050 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Powercom SNT-3000
Ціни на Powercom SNT-3000 |
---|---|---|---|---|
Powercom SNT-2000 2000 ВА | від 35 269 грн. | 17 пропозицій | ||
Powercom SNT-3000 3000 ВА | від 38 919 грн. | 27 пропозицій |