ДБЖ Powercom INF-1100 1100 ВА
Фото 7 |
Powercom INF-1100 1100 ВА |
|
Джерело безперебійного живлення інверторного типу, розрахований на безперервну роботу (топологія online). Робоча потужність моделі складає 770 Вт. Передбачено регулювання напруги на виході. Є стабілізація вхідної напруги і фільтр мережевих перешкод. У ролі батарейного блока використовується зовнішній АКБ з напругою 24 В (акумулятор не входить в комплект поставки, замовляється окремо).
Powercom INF-1100 забезпечує на виході сигнал правильної синусоїдальної форми, що значно розширює сферу застосування ДБЖ. Так, дану модель можна пристосувати під обслуговування найбільш відповідальною техніки. Це може бути система «розумного будинку», комп'ютерна обчислювальна станція, велика побутова техніка, професійний аудіотракт та ін. Захищає джерело безперебійного живлення автоматичний запобіжник, є і система захисту від короткого замикання. ДБЖ можна керувати, використовуючи комп'ютер. Для синхронізації з ПК передбачений порт USB. Є екран, система світлодіодним індикації та звукове оповіщення. Дану модель можна пристосувати і для обслуговування домашнього робочого столу, і в офісі. ДБЖ не схильний до сильного нагрівання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Купити Powercom INF-1100 1100 ВА
Усі ціни 31 →Powercom Powercom INF-1100 | 8 256 грн. |
INF-1100 LCD Powercom ІНВЕРТОР ДБЖ 1100VA/770W USB 2 SCHUKO | 7 422 грн. |
Powercom INF-1100, 770Вт (INF-1100) | 8 257 грн. |
Источник бесперебойного питания Powercom INF-1100, 770Вт (INF-1100) | 8 256 грн. |
Модификації Powercom INF-1100
Ціни на Powercom INF-1100 |
---|---|---|---|---|
Powercom INF-500 500 ВА | від 4 999 грн. | 26 пропозицій | ||
Powercom INF-800 800 ВА | від 5 999 грн. | 23 пропозиції | ||
Powercom INF-1100 1100 ВА | від 6 929 грн. | 32 пропозиції | ||
Powercom INF-1500 1500 ВА | від 7 999 грн. | 27 пропозицій |