ДБЖ Powercom WOW-700U 700 ВА
Фото 4 |
Powercom WOW-700U 700 ВА 500 ВА700 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom WOW-700U 700 ВА
Усі ціни 23 →ИБП Powercom WOW-700U | 3 606 грн. |
Powercom Powercom WOW-700U 700VA/350W USB 2+1 Schuko | 3 795 грн. |
ДБЖ Powercom WOW-700U 700VA/350W резервний USB 2+1 SCHUKO | 3 795 грн. |
Powercom WOW-700U | 3 795 грн. |
Powercom WOW-700U | 3 795 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Powercom WOW-700U
Ціни на Powercom WOW-700U |
---|---|---|---|---|
Powercom WOW-500U 500 ВА | від 2 125 грн. | 22 пропозиції | ||
Powercom WOW-700U 700 ВА | від 3 551 грн. | 23 пропозиції |