ДБЖ Powercom INF-800 800 ВА (00012522)
Фото 7 |
Powercom INF-800 800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom INF-800 800 ВА
Усі ціни 22 →ИБП Powercom INF-800 | 7 566 грн. |
Powercom Powercom INF-800 | 7 128 грн. |
INF-800AP LCD Powercom ІНВЕРТОР ДБЖ 800VA/480W USB 2 Schuko | 6 028 грн. |
Powercom INF-800 (INF-800AP) | 7 128 грн. |
Powercom INF-800 (INF-800AP) | 7 128 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Powercom INF-800
Ціни на Powercom INF-800 |
---|---|---|---|---|
Powercom INF-500 500 ВА | від 4 999 грн. | 25 пропозицій | ||
Powercom INF-800 800 ВА | від 5 999 грн. | 22 пропозиції | ||
Powercom INF-1100 1100 ВА | від 6 929 грн. | 30 пропозицій | ||
Powercom INF-1500 1500 ВА | від 7 999 грн. | 25 пропозицій |