ДБЖ Powercom SRT-2000A 2000 ВА
![]() |
Powercom SRT-2000A 2000 ВА |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати ДБЖМетоди вибору ДБЖ для котла, комп'ютера, холодильника та іншої техніки

Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Купити Powercom SRT-2000A 2000 ВА
Усі ціни 8 →Пристрій безперебійного живлення Powercom SRT-2000A | 30 015 грн. |
Устройство бесперебойного питания Powercom SRT-2000A | 29 376 грн. | ![]() |
| 30 015 грн. | ![]() |
Powercom SRT-2000A IEC SRT-2000AIEC | 30 015 грн. |
| 28 754 грн. |
ще 3 пропозиції
2 0 1 11 |
Додати відгук