ДБЖ Powercom CUB-850N LCD 850 ВА 9 Агод дисплей (10070137)
Фото 6 |
Powercom CUB-850N LCD 850 ВА 9 Агод дисплей |
|
8 євророзеток. Регулювання напруги. Холодний старт. Тиха робота.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom CUB-850N LCD 850 ВА 9 Агод дисплей
Усі ціни 14 →Powercom CUB-850N Lcd | 4 098 грн. |
Powercom CUB-850N Lcd | 4 098 грн. |
Устройство бесперебойного питания Powercom CUB-850N LCD | 4 098 грн. |
Источник бесперебойного питания Powercom CUB-850N LCD | 4 098 грн. |
Powercom CUB-850N LCD | 3 869 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Powercom CUB-850N LCD
Ціни на Powercom CUB-850N LCD |
---|---|---|---|---|
Powercom CUB-650N 650 ВА 7.2 Агод без дисплея | від 3 168 грн. | 9 пропозицій | ||
Powercom CUB-850N 850 ВА 9 Агод без дисплея | від 3 498 грн. | 19 пропозицій | ||
Powercom CUB-850N LCD 850 ВА 9 Агод дисплей | від 3 744 грн. | 14 пропозицій |