ДБЖ Powercom CUB-850N 850 ВА 9 Агод без дисплея
Фото 14 |
Powercom CUB-850N 850 ВА 9 Агод без дисплея |
|
Джерело безперебійного живлення для дому чи офісу. Може обслуговувати споживачів сумарною потужністю 510 Вт. Прилад має 8 євророзеток (типу Schuko), чотири з яких із резервом. Крім роботи в якості безперебійника, Powercom CUB-850N може частково згладжувати стрибки напруги (якщо вони не виходять за межі 165 – 276 В) та служити фільтром для імпульсних перешкод. ДБЖ зроблений у формі досить компактного "кубика" (що відображено і в назві) і важить 3.9 кг.
Передбачена можливість монтажу на стіну у вертикальному або горизонтальному положеннях. Усередині пластикового корпусу під блоком розеток знаходиться герметичний свинцево-кислотний акумулятор ємністю 9 Агод. Безперебійник має автоматичний запобіжник, функцію «холодного старту» і вбудований захист від коротких замикань і перевантажень. Завдяки низькому рівню шуму (в межах 40 дБ) цей ДБЖ можна ставити безпосередньо біля робочого місця.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Купити Powercom CUB-850N 850 ВА 9 Агод без дисплея
Усі ціни 19 →ДБЖ Powercom CUB-850N 850VA/510W резервний 4+4 Schuko | 3 744 грн. |
Powercom CUB-850N Black (00210216) | 3 744 грн. |
Источник бесперебойного питания Powercom CUB-850N | 3 744 грн. |
ИБП Powercom CUB-850N, 8 x евро (00210216) | 3 744 грн. |
Модификації Powercom CUB-850N
Ціни на Powercom CUB-850N |
---|---|---|---|---|
Powercom CUB-650N 650 ВА 7.2 Агод без дисплея | від 3 168 грн. | 9 пропозицій | ||
Powercom CUB-850N 850 ВА 9 Агод без дисплея | від 3 498 грн. | 19 пропозицій | ||
Powercom CUB-850N LCD 850 ВА 9 Агод дисплей | від 3 744 грн. | 14 пропозицій |