Всесезонна шина Powertrac VanTour 225/65 R16C 112T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Powertrac VanTour 225/65 R16C 112T 225/65 R16 112 R 225/65 R16 112 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powertrac VanTour 225/65 R16C 112T
Усі ціни 21 →Powertrac Vantour 225/65 R16C 112/110T | 2 939 грн. |
Powertrac VanTour 225/65 R16C 112/110T | 3 048 грн. |
Powertrac Van Tour (225/65R16C 112T) | 2 766 грн. |
Летние шины Powertrac Vantour 225/65 R16C 112/110T 1000904575 | 2 814 грн. |
Powertrac Vantour 225/65 R16C 112/110T | 2 510 грн. |
ще 16 пропозицій
Після Marangoni ecomm мене приємно здивувала. Відбалансувалась чудово, м'яка щодо марангоні, менш галаслива. Спочатку задоволень. Ціна, якість Немає Іван Глушко: користуюся Powertrac VanTour 185/75 R16C 104R менше місяця |
Додати відгук
Модификації Powertrac VanTour 225/65 R16C 112T
Ціни на Powertrac VanTour 225/65 R16C 112T |
---|---|---|---|---|
Powertrac VanTour 225/65 R16C 112R | від 3 248 грн. | 9 пропозицій | ||
Powertrac VanTour 225/65 R16C 112T | від 2 510 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →