Зимова шина Powertrac SnowTour Pro 155/70 R13 75T
Виберіть розмір шин
Powertrac SnowTour Pro 155/70 R13 75T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powertrac SnowTour Pro 155/70 R13 75T
Усі ціни 26 →Шина Powertrac Snowtour Pro 155/70 R13 75T | 944 грн. |
Powertrac Snowtour Pro 155/70 R13 75T | 927 грн. |
Powertrac Snowtour Pro 155/70 R13 75T | 1 493 грн. |
Powertrac Snowtour Pro (155/70R13 75T) | 908 грн. |
Зимние шины Powertrac Snowtour Pro 155/70 R13 75T 1002345451 | 1 232 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →