Зимова шина Powertrac SnowMarch 285/50 R20 116H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Powertrac SnowMarch 285/50 R20 116H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powertrac SnowMarch 285/50 R20 116H
Усі ціни 26 →Шина Powertrac SnowMarch 285/50 R20 116H XL | 3 467 грн. |
Powertrac Snowmarch 285/50 R20 116H XL | 3 564 грн. |
Powertrac Snowmarch 285/50 R20 116H XL | 3 730 грн. |
Powertrac Snow March 285/50 R20 116H | 4 009 грн. |
Powertrac Snowmarch (285/50R20 116H) | 3 494 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →