ДБЖ PowerWalker VFI 2000 TGS 2000 ВА (10122045)
Фото 4 |
PowerWalker VFI 2000 TGS 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VFI 2000 TGS 2000 ВА
Усі ціни 8 →ДБЖ безперервної дії (Online) PowerWalker VFI 2000 TGS (10122045) | 18 510 грн. |
PowerWalker VFI 2000TGS (10122045) | 18 480 грн. |
Power Walker 2000VA TGS brak Aku (VFI2000TGS) | 19 352 грн. |
PowerWalker VFI 2000TGS (10122045) | 19 404 грн. |
ИБП непрерывного действия (Online) PowerWalker VFI 2000 TGS (10122045) | 18 500 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації PowerWalker VFI 2000 TGS
Ціни на PowerWalker VFI 2000 TGS |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 TGS 1000 ВА | від 11 200 грн. | 7 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 2000 TGS 2000 ВА | від 18 480 грн. | 8 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 3000 TGS 3000 ВА | від 18 498 грн. | 25 пропозицій |