ДБЖ PowerWalker VFI 1000 TGB 1000 ВА (10122098)
Фото 4 |
PowerWalker VFI 1000 TGB 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VFI 1000 TGB 1000 ВА
Усі ціни 9 →ИБП (online) PowerWalker VFI 1000 TGB | 13 880 грн. |
ДБЖ On-line PowerWalker VFI 1000 TGB (10122098) 10122098 | 13 000 грн. |
Гибридный ИБП/инвертор PowerWalker VFI 1000 TGB (10122098) 10122098 | 13 003 грн. |
PowerWalker VFI 1000 TGB (VFI 1000 TGB) | 12 440 грн. |
PowerWalker VFI 1000 TGB (VFI 1000 TGB) | 12 751 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації PowerWalker VFI 1000 TGB
Ціни на PowerWalker VFI 1000 TGB |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 TGB 1000 ВА | від 11 968 грн. | 9 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 2000 TGB 2000 ВА | від 21 827 грн. | 23 пропозиції | ||
PowerWalker VFI 3000 TGB 3000 ВА | від 24 720 грн. | 4 пропозиції |