ДБЖ PowerWalker VFI 1000 CRS 1000 ВА (10122038)
Фото 5 |
PowerWalker VFI 1000 CRS 1000 ВА 1000 ВА3000 ВА |
|
Струм зарядки 6 А
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VFI 1000 CRS 1000 ВА
Усі ціни 17 →ИБП PowerWalker VFI 1000 CRS | 15 000 грн. |
PowerWalker Vfi 1000 Crs (10122038) | 15 502 грн. |
Устройство бесперебойного питания PowerWalker VFI 1000 CRS (10122038) | 14 999 грн. |
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 1000 CRS (10122038) | 13 886 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації PowerWalker VFI 1000 CRS
Ціни на PowerWalker VFI 1000 CRS |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 CRS 1000 ВА | від 13 214 грн. | 17 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 3000 CRS 3000 ВА | від 35 793 грн. | 1 пропозиція |