ДБЖ PowerWalker VFI 1000 TGS 1000 ВА (10122044)
Фото 4 |
PowerWalker VFI 1000 TGS 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VFI 1000 TGS 1000 ВА
Усі ціни 7 →ДБЖ безперервної дії (Online) PowerWalker VFI 1000 TGS Black (10122044) | 11 373 грн. |
PowerWalker VFI 1000TGS (VFI 1000 TGS) | 11 200 грн. |
PowerWalker VFI 1000TGS (VFI 1000 TGS) | 11 480 грн. |
PowerWalker VFI 1000TGS (VFI 1000 TGS) | 11 760 грн. |
ИБП непрерывного действия (Online) PowerWalker VFI 1000 TGS Black (1012204 | 10 833 грн. |
ДБЖ безперервної дії (Online) PowerWalker VFI 1000 TGS Black (10122044) | 10 827 грн. |
PowerWalker VFI 1000 TGS | 16 154 грн. |
Модификації PowerWalker VFI 1000 TGS
Ціни на PowerWalker VFI 1000 TGS |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 TGS 1000 ВА | від 10 827 грн. | 7 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 2000 TGS 2000 ВА | від 18 480 грн. | 8 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 3000 TGS 3000 ВА | від 18 498 грн. | 24 пропозиції |