ДБЖ PowerWalker VI 2200 SHL FR 2200 ВА (10121003)
Фото 5 |
PowerWalker VI 2200 SHL FR 2200 ВА 1200 ВА2200 ВА |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VI 2200 SHL FR 2200 ВА
Лінійно-інтерактивне ДБЖ PowerWalker VI 2200 SHL FR | 9 279 грн. |
PowerWalker Line-Interactive (VI2200SHLFR) | 9 061 грн. |
PowerWalker Line-Interactive (VI2200SHLFR) | 9 282 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП PowerWalker VI 2200 SHL FR | 9 285 грн. |
Модификації PowerWalker VI 2200 SHL FR
Ціни на PowerWalker VI 2200 SHL FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 1200 SHL FR 1200 ВА | від 7 641 грн. | 3 пропозиції | ||
PowerWalker VI 2200 SHL FR 2200 ВА | від 9 061 грн. | 4 пропозиції |