ДБЖ PowerWalker VI 2000 RT HID 2000 ВА (10120028)
Відео 1Фото 4 |
PowerWalker VI 2000 RT HID 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VI 2000 RT HID 2000 ВА
Усі ціни 23 →Источник бесперебойного питания PowerWalker VI 2000RT LCD Rack (10120028) | 28 350 грн. |
ДБЖ лінійно-інтерактивний PowerWalker VI 2000RT HID (10120028), LCD, Rack/ | 28 350 грн. |
Источник бесперебойного питания PowerWalker VI 2000RT LCD, Rack/Tower (101 | 28 350 грн. |
Источник бесперебойного питания PowerWalker VI 2000 RT HID (10120028) | 27 481 грн. |
PowerWalker VI 2000 RT HID 10120028 | 26 179 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації PowerWalker VI 2000 RT HID
Ціни на PowerWalker VI 2000 RT HID |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 1000 RT HID 1000 ВА | від 15 256 грн. | 21 пропозиція | ||
PowerWalker VI 1500 RT HID 1500 ВА | від 19 818 грн. | 29 пропозицій | ||
PowerWalker VI 2000 RT HID 2000 ВА | від 26 178 грн. | 23 пропозиції | ||
PowerWalker VI 3000 RT HID 3000 ВА | від 30 569 грн. | 30 пропозицій |