Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   ДБЖ   /   PowerWalker

ДБЖ PowerWalker VI 1200 RLE 1200 ВА (10121099)

Фото - ДБЖ PowerWalker VI 1200 RLE 1200 ВА
Фото 4
PowerWalker VI 1200 RLE 1200 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторRack (у стійку)
Час роботи при повному навантаженні3.1 хв
Час роботи при половинному навантаженні11.5 хв
Час перемикання на батарею4 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги165 – 290 В
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність1200 ВА
Номінальна вихідна потужність720 Вт
Точність вихідної напруги5 %
КПД95 %
Форма вихідного сигналучиста синусоїда (PSW)
Вихідна частота49.5 – 50.5 Гц
Роз'ємів C13/C14 з резервом4 шт.
Батарея
Загальна ємність батарей7 Агод
Кількість батарей2 шт.
Час повної зарядки240 хв
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист лінії передачі даних
роз'єм аварійного відключення
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Інтерфейси управлінняRS-232
USB type B
SmartSlot
Загальні хар-ки
Дисплей
Температура експлуатації0 – 40 °C
Рівень шуму50 дБ
Розміри (ВхШхГ)88x430x438 мм
Висота (unit)2 U
Вага11.93 кг
Офіційний сайтpowerwalker.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2019
Маркування виробника
10121099

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.

Купити PowerWalker VI 1200 RLE 1200 ВА

Лінійно-інтерактивний ДБЖ PowerWalker VI 1200 RLE Black (10121099) VI 1200 RLE Black (10121099)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
14 422 грн.

PowerWalker VI 1200VA (VI1200RLE)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
15 581 грн.

Лінійно-інтерактивне ДБЖ PowerWalker VI 1200 RLE Black (10121099)

Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення PowerWalker VI 1200 RLE забезпечує надійний захист від раптових відключень електропостачання та коливань напруги. З номінальною потужністю 1200 ВА та ефективною потужністю 720 Вт, цей ДБЖ ідеально підійде для захисту комп’ютерів, серверів та інших критично важливих електронних пристроїв. Завдяки... щетопології line-interactive і вбудованому
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
15 806 грн.

Динаміка цін на PowerWalker VI 1200 RLE 1200 ВА

Модификації PowerWalker VI 1200 RLE

Ціни на PowerWalker VI 1200 RLE
PowerWalker VI 1200 RLE 1200 ВАвід 14 422 грн.3 пропозиції
PowerWalker VI 2200 RLE 2200 ВАвід 15 980 грн.29 пропозицій
PowerWalker VI 3000 RLE 3000 ВАвід 21 059 грн.32 пропозиції