ДБЖ PowerWalker VI 3000 CW 3000 ВА (10121133)
Фото 7 |
PowerWalker VI 3000 CW 3000 ВА 2000 ВА3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VI 3000 CW 3000 ВА
Усі ціни 8 →ДБЖ PowerWalker VI 3000 CW Schuko (10121133) 10121133 | 21 735 грн. |
Лінійно-інтерактивний ДБЖ PowerWalker VI 3000 CW (10121133) | 21 742 грн. |
PowerWalker Line-Interactive 3000Va (VI 3000 CW) | 23 760 грн. |
PowerWalker Line-Interactive 3000Va (VI 3000 CW) | 24 354 грн. |
PowerWalker Line-Interactive 3000Va (VI 3000 CW) | 24 948 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації PowerWalker VI 3000 CW
Ціни на PowerWalker VI 3000 CW |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 2000 CW 2000 ВА | від 20 250 грн. | 5 пропозицій | ||
PowerWalker VI 3000 CW 3000 ВА | від 21 732 грн. | 8 пропозицій |