ДБЖ PowerWalker VI 1000 CSW FR 1000 ВА (10121117)
Фото 3 |
PowerWalker VI 1000 CSW FR 1000 ВА |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VI 1000 CSW FR 1000 ВА
Лінійно-інтерактивне ДБЖ PowerWalker VI 1000 CSW FR | 8 010 грн. |
PowerWalker VI 1000 CSW FR (VI1000CSWFR) | 8 988 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП PowerWalker VI 1000 CSW FR | 8 000 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ PowerWalker VI 1000 CSW FR | 8 000 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ PowerWalker VI 1000 CSW FR | 9 566 грн. |
Модификації PowerWalker VI 1000 CSW FR
Ціни на PowerWalker VI 1000 CSW FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 600 CSW FR 600 ВА | від 7 330 грн. | 4 пропозиції | ||
PowerWalker VI 800 CSW FR 800 ВА | від 7 896 грн. | 5 пропозицій | ||
PowerWalker VI 1000 CSW FR 1000 ВА | від 8 000 грн. | 5 пропозицій | ||
PowerWalker VI 1200 CSW FR 1200 ВА | від 10 760 грн. | 6 пропозицій | ||
PowerWalker VI 1500 CSW FR 1500 ВА | від 9 800 грн. | 6 пропозицій |