Літня шина Tourador X Wonder TH2 185/60 R15 84H
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Tourador X Wonder TH2 185/60 R15 84H 185/60 R15 84 H 185/60 R15 88 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador X Wonder TH2 185/60 R15 84H
Усі ціни 16 →Шина Tourador X WONDER TH2 185/60 R15 84H | 1 420 грн. |
Tourador X Wonder TH2 (185/60R15 84H) | 1 432 грн. |
Tourador X Wonder TH2 185/60 R15 84H | 1 584 грн. |
Летние шины Tourador X Wonder TH2 185/60 R15 84H 1002241373 | 1 489 грн. |
Tourador X Wonder TH2 185/60 R15 84H | 1 490 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Tourador X Wonder TH2 185/60 R15 84H
Ціни на Tourador X Wonder TH2 185/60 R15 84H |
---|---|---|---|---|
Tourador X Wonder TH2 185/60 R15 84H | від 1 420 грн. | 16 пропозицій | ||
Tourador X Wonder TH2 185/60 R15 88H | від 2 267 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →