Велосипед Ardis Titan HB 29 frame 19.5 (01971)
Ardis Titan HB 29 frame 19.5 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardis Titan HB 29 frame 19.5
Велосипед Ardis Titan HD 29" 21" 2021 Сірий (01971/21) | 16 269 грн. |
Велосипед Ardis Titan HD 29" 19" 2023 Сірий (01971) | 17 132 грн. |
Велосипед Ardis Titan HD 29" 21" 2023 Сірий (01971/21) | 17 132 грн. |
Велосипед Ardis 29 MTB Al Titan Сіро-чорний (01971-1) | 16 796 грн. |
Велосипед Ardis 29 MTB Al Titan Сіро-чорний (01971-2) | 16 796 грн. |