Змішувач Primera Intera 2004110
Primera Intera 2004110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Intera 2004110
Усі ціни 7 →Змішувач для кухні Primera Intera (колір - хром) 2004110 2004110 | 1 599 грн. |
Смеситель для кухни Primera Intera 2004110 200345 | 1 699 грн. |
Змішувач для кухні Primera INTERA (2004110) 2004110 | 1 699 грн. |
Змішувач для кухні Primera Intera (2004110) | 1 669 грн. |
Змішувач PRIMERA INTERA для кухні, хром 2004110 | 1 699 грн. |
Смеситель для кухни Primera INTERA (2004110) 502183 | 1 599 грн. |
Змішувач для кухні Primera Intera (2004110) | 1 669 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →