Змішувач Primera Harmony 5450020
Відео 1Фото 2 |
Primera Harmony 5450020 Harmonyбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Harmony 5450020
Усі ціни 6 →Змішувач для ванни Primera Harmony хром 5450020 | 1 999 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом PRIMERA Harmony хром | 1 999 грн. |
Смеситель для ванны Primera Harmony 5450020, хром 200044 | 1 999 грн. |
Змішувач для ванни Primera Harmony хром 5450020 | 1 999 грн. |
Змішувач для ванни PRIMERA Harmony 5450020 | 1 959 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом PRIMERA Harmony хром | 1 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →