Змішувач Primera Frame 11230010
Primera Frame 11230010 Frameбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Frame 11230010
Усі ціни 6 →Змішувач для ванни Primera Frame хром 11230010 | 2 559 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом PRIMERA Frame хром л | 2 559 грн. |
Смеситель для ванны Primera Frame 11230010, хром 200358 | 2 559 грн. |
Змішувач для ванни Primera Frame (11230010) | 2 509 грн. |
Змішувач для ванни Primera Frame хром 11230010 | 2 559 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом PRIMERA Frame хром л | 2 559 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →