Змішувач Primera Tyrol 10120023
Primera Tyrol 10120023 Tyrolбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Tyrol 10120023
Усі ціни 10 →Змішувач для ванни PRIMERA Tyrol 10120023 | 3 309 грн. |
Змішувач для ванни Primera Tyrol (колір-хром) 10120023 10120023 | 3 249 грн. |
Змішувач для ванни Primera TYROL (10120023) 10120023 | 3 309 грн. |
Смеситель для ванны Primera Tyrol 10120023 200564 | 3 309 грн. |
Змішувач для ванни Primera Tyrol (10120023) | 3 249 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →