Змішувач Primera Easy 1801112
Primera Easy 1801112 Easyбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Easy 1801112
Усі ціни 10 →Змішувач для ванни Primera Easy (колір - хром) 1801112 1801112 | 1 779 грн. |
Primera Primera Easy 1801112 | 1 889 грн. |
Змішувач для ванни Primera EASY (1801112) 1801112 | 1 889 грн. |
Смеситель для ванны Primera Easy 1801112, хром 200348 | 1 889 грн. |
Змішувач для ванни Primera Easy (1801112) | 1 859 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →