Вудилище Prologic C-Series AB 3603-3.5 (72633)
Prologic C-Series AB 3603-3.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prologic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prologic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prologic C-Series AB 3603-3.5
Усі ціни 13 →Карповое удилище Prologic C-Series Ab 12' 3.60m 3.5lbs 3sec | 3 111 грн. |
Удилище карповое Prologic C-Series AB 12’/3.60m 3.5lbs - 3sec (72633) | 3 110 грн. |
Вудилище Prologic C-Series AB 12' 3.60m 3.5lbs 3sec. (1846.15.22) | 3 110 грн. |
Удилище Prologic C-Series AB 12' 3.60m 3.5lbs 3sec. (1846.15.22) 1846.15.2 | 3 110 грн. |
Вудилище Prologic C-Series AB 12' 3.60m 3.5lbs 3sec. (1846.15.22) 1846.15. | 3 110 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →